sipka Klempířské práce Praha a okolí

Provádíme veškeré klempířské práce a to od oprav veškerých klempířských prvků pro všechny druhy střech.

Naše nejčastěji montované prvky jsou montáže žlabů, montáže žlabových háků a jejich úpravy a opravy. S touto činností také montujeme svody a jejich doplňky jako svodová kolena a spony.

Pro sedlové střechy je samozřejmostí montáž oplechování komínů montujeme celoplošné oplechování komínů a oplechování komínů do plechových střech.

Na sedlové střeše naši klempíři také montují oplechování okapových plechů a oplechování okapnic pro difuzní folie. Oplechování štítové je také součástí naší nabídky.

Provedeme kompletní oplechování střechy a to z falcované krytiny z Vámi vybraného materiálu ,nebo provedeme oplechování střechy plechové z profilovaných prvku jako třeba Satjam,RUKKi a podrobně .Tyto montáže plechové střechy provádíme kompletně ,ale i formou oprav.

Na fasádách domů provádíme oplechování parapetů a to klasických i atypických ,umíme oplechovat  parapety segmentové a parapety z naletovanou okapnicí.Vedle oplechování parapetů provedeme oplechování římsy a oplechování atik, které provádíme standardní technologií pro oplechování říms a oplechování atik předepsaných.

Klempířské práce - atypické oplechování

Vyrobíme a namontujeme atypické oplechování pro danou stavbu a to v různých barevných odstínech dle přání zákazníka.

Naši klempíři provádí klempířské práce horolezeckou technikou z plošin a lešení u nás není problém klempířské práce aplikovat vždy si dokážeme poradit. Součástí domu je také oplechování balkonů a oplechování lodžií tyto práce zajišťujeme také ve velké míře většinou se oplechování balkonů a oplechování lodžije provádí při výměně oken. Z oplechování balkonů se dostáváme nejčastěji k oplechování teras jako nejčastější oplechování terasy můžeme považovat oplechování zdí,oplechování atikové zdi a né málo se zde také provádí oplechování lůžkových žlabů.Pro dosažení správné funkce terasy je za potřebí také oplechování okapnice terasy a oplechování izolace terasy.

Pro většinu obytných domů montují také naši klempíři vrchní žlaby neboli žlaby sámové .V půdách těchto obytných domů montujeme půdní žlab a to i s jeho dřevěnou konstrukcí.V případě potřeby provedeme oplechování el.rozvaděčů,oplechování plotů,oplechování zábradlí.Pro ploché střechy nejčastěji patří oplechování atiky,oplechování zdí a oplechování výtahových šachet.

Kde najdeme atypické oplechování prostupu to samozřejmě také oplechujeme. Pro vaše zahrady a jejich stavby nabízíme oplechování altánů ,oplechování pergoly,oplechování zahradního domku v neposlední míře i oplechování sklepa.

Dle zájmu a požadavku zajistíme a namontujeme oplechování garáž a oplechování parkovacích stání.V našem klempířství můžete zadat oplechování všeho co Vás napadne  standardní věci ovládáme velice rychle a kvalitně nestandardní jsou pro nás výzvou.

Klempířské práce Praha a okolí - rychle, odborně a kvalitně!

Sídlo Klempířství:
Nad Buďánkami II. 2701
Praha 5 150 00

Provozovna - kancelář:
Ke Kotlářce 2
Praha 5, Hlubočepy 150 00

Kancelář
Tel : 773 87 66 66
Email:
klempirstvi@karsso.cz

Technická podpora
Tel.: 603 179 255
Email:
zakazky@karsso.cz

Klempířská dílna
Ke Kotlářce 2
Praha 5, Hlubočepy 150 00
Tel: 739 094 903,77 3876 666,603 179 255
klempirina

ÚVOD | NABÍZÍME | KLEMPÍŘSTVÍ | HISTORIE KLEMPÍŘSTVÍ | KONTAKT