sipka Klempířství Praha a okolí

Klempířské práce neboli klempířina je dnes již tradičním řemeslem, bez kterého se neobejdou ani dnešní novostavby, a rekonstrukce domů. Je posledním krokem, který zajišťuje, aby nám do domu střechou nezatékalo a aby se srážková voda odváděna, kam má – do kanalizace nebo jímky.

Máme plně vybavenou klempířskou dílnu!

Je nutné, aby každý klempíř dostatečně znal konkrétní normy, týkající se jednotlivých prací a úkonů. Klempířské práce, to totiž nejsou jen okapy, ale i oplechování komína, úžlabí, parapety oken, svody, montáže okapů a lemování štítů.
Žádná střecha se dnes neobejde bez práce klempíře – tedy spolehlivého klempíře, který je znalý svého oboru a má zkušenosti se střechou a dostatečně zná problematiku střechy.

Skutečně je u klempířských prací nutné se vyvarovat chybám. Pořídíme-li si ty nejlevnější ocelové pozinkované okapy, můžeme už předem předpokládat další pozdější náklady a čas, který bude v budoucnu nezbytný pro jejich pravidelnou údržbu, a na to by Vás měl dobrý klempíř upozornit i na úkor vyšší ceny. Pokud si ale naopak připlatíme za bezúdržbové okapy (z hliníku, mědi či titan-zinku), budeme mít jednou provždy klid a klempířské práce na dlouhou dobu již nebudete potřebovat.

Nejčastěji viditelnými chybami nezkušených klempířů jsou návaznosti při oplechování střešních atik a parapetů. Spáry mají být dotěsněné páskou a tmelem, pokud tomu tak není, bude nám zatékat do pláště a v konečném důsledku se výrazně zhorší izolační schopnosti, přičemž nakonec dojde k promrzání a k výskytu nežádoucích a zdraví škodlivých plísní. Klempíř, který na tento častý problém nedbá Vám sice může dát nižší cenu než kvalitní firma, ale náklady vynaložené na pozdější opravy střechy a celého dobu budou tak mnohonásobně vyšší…

Klempířství - Praha klempířské práce -klempíři - klempířské prvky - Praha - Izolace plochých střech Praha - izolatérské práce - klempířství - klempířské práce Praha - půdní vestavby - výroba klempířských prvků - pokrývačské práce - výškové práce-zednické práce, stavební firma Praha, střechy na klíč - klempířská dílna- praha

Sídlo Klempířství:
Nad Buďánkami II. 2701
Praha 5 150 00

Provozovna - kancelář:
Ke Kotlářce 2
Praha 5, Hlubočepy 150 00

Kancelář
Tel : 773 87 66 66
Email:
klempirstvi@karsso.cz

Technická podpora
Tel.: 603 179 255
Email:
zakazky@karsso.cz

Klempířská dílna
Ke Kotlářce 2
Praha 5, Hlubočepy 150 00
Tel: 739 094 903,77 3876 666,603 179 255
klempirina

ÚVOD | NABÍZÍME | KLEMPÍŘSTVÍ | HISTORIE KLEMPÍŘSTVÍ | KONTAKT